• Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.
          • Logo Študentskej vedeckej konferencie PF UPJŠ
            • ŠTUDENTSKÁ VEDECKÁ KONFERENCIA

V stredu 21. apríla 2021 sa štyria naši tretiaci (Michaela Moravská z III.AA, Daniel Dzurík z III.B, Barbora Čemanová z III.SB a Ema Galdunová z III.SB) zúčastnili na Študentskej vedeckej konferencii 2021 na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Do online priestoru konferencie boli pozvaní na základe ich výsledkov v krajskom kole SOČ, kde sa umiestnili na medailových pozíciách. Najprv boli svedkami súťažných prezentácií študentov PF UPJŠ, potom boli požiadaní o nesúťažné vystúpenie a prezentovanie svojich prác. Podľa vyjadrení všetkých štyroch išlo o veľmi dobrú a podnetnú skúsenosť.

• SUMA

Predmetová komisia matematiky každoročne usporiadava internú matematickú súťaž SUMA. V tomto školskom roku v nej 49 prvákov z klasického štúdia nášho gymnázia súťažilo „z domu“. Najlepšie výsledky dosiahla Simonka Čulková z I.C.

• KRAJSKÉ KOLO SOČ 2020/2021

Oznamujeme radostnú správu o výsledkoch Krajského kola SOČ 2020/2021, ktoré sa konalo 31.3.2021 a pre našich študentov dopadlo veľmi dobre. Štyria z nich sa umiestnili na postupových pozíciách, čo znamená že koncom apríla budú našu školu reprezentovať na celoslovenskom kole a my pevne veríme, že sa im bude dariť aj tam.

1. miesto v odbore 16 získala Zuzana Madarasová z III.AA.
              2. miesto v odbore 02 získala Ema Galdunová z III.SB.
              2. miesto v odbore 04 získala Michaela Moravská z III.AA.
              2. miesto v odbore 17 získala Rebeka Andrášová z III.AA.

Okrem nich sa na medailovej pozícii umiestnili ešte dvaja študenti, na ktorých výkon sme taktiež veľmi pyšní.

3. miesto v odbore 02 získala Barbora Čemanová z III.SB.
              3. miesto v odbore 15 získal Daniel Dzurík z III.B.

• Zvonenia

Piatok 3. 12. 2021
      • Jedálny lístok

• Piatok03. 12.