• ÚRADNÉ HODINY
          • ÚRADNÉ HODINY

          • Úradné hodiny počas letných prázdnin:

            • 6. 7. – 14. 7. 2021 aj osobne 8. 00 – 13. 00 hod.
            • 15. 7. – 31. 7. 2021 telefonicky, elektronicky 8. 00 – 13. 00 hod.
            • 2. 8. – 10. 8. 2021 aj osobne 8. 00 – 13. 00 hod.
            • 11. 8. – 19. 8. 2021 telefonicky, elektronicky 8. 00 – 13. 00 hod.
            • 20. 8. – 31. 8. 2021 aj osobne 8. 00 – 13. 00 hod.

            Telefón – 0915 929 737, 0918 966 432, 0911 929 730

            E-mail – skola@gpm.sk
             

        • SKÚŠOBNÉ CENTRUM DELE
          • SKÚŠOBNÉ CENTRUM DELE

          • Jedinečná možnosť pre študentov španielskeho jazyka! Urob si medzinárodne uznávaný certifikát DELE na našej škole. Neváhaj! Posledný termín pre rok 2021 je:

            • 12. november 2021 úrovne A1, A2/B1 (pre žiakov do 18 rokov)
            • 13. november 2021 úrovne A1, A2, B1, B2, C1, C2

            Podávanie prihlášok do 6. októbra 2021. 


            Podrobnejšie informácie nájdete na web stránke a  v priloženom súbore alebo kontaktuje pani profesorku Törökovú.

        • Naši najlepší!
          • Naši najlepší!

          • Dňa 30. júna 2021 Mgr. Milan Marinčák - riaditeľ skoly, RNDr. Zuzana Furárová a Mgr. Zuzana Krajcárová poďakovali za výborné výsledky študentom našej školy. Ocenili účasť v súťažiach.

             

            Premiant školy

            • Daniel Dzurík – III.B

            Pochvala riaditeľa školy za výborný prospech 1,0 a 0 vymeškaných hodín

            • Simona Tomahoghová – I. SA
            • Ema Skoršepová – I.SB
            • Linda Vu Chu – II. B
            • Daniel Dzurík – III.B
            • Tomáš Mesarčík – III. C

            SOČ krajské kolo:

            • Michaela Malegová  - III. SB
            • Terézia Jeníková – III. C
            • Tamara Botová – III. AA
            • Martina Hrabovská – III. AA
            • Andrea Rosa – III. SA
            • Richard Varga – III. C
            • Michaela Kovaľová – III. SA
            • Barbora Čemanová – III. SB – 3. miesto
            • Ľudmila Uramová – III.C
            • Sára Palečková – III. SB
            • Lea Machová – III. SA
            • Sara Domonkošová  - III.AA
            • Daniel Dzurík – III. B
            • Nina Zuzana Marhefková – III. SA
            • Tamara Gregová – III. SA
            • Barbora Gbúrová – III. SB

            SOČ celoslovenské kolo, pochvala riaditeľom školy za reprezentáciu školy

            • Zuzana Madarasová – III. AA
            • Michaela Moravská – III. AA
            • Rebeka Andrášová – III. AA
            • Ema Galdunová – III. SB


            Olympiády krajské kolo:

            • Michal Almási – II. C – 4. miesto - fyzikálnej olympiády
            • Michal Almási – II. C – 5. miesto – matematická olympiáda
            • Teo Varga – II. SB – úspešný riešiteľ – geografická olympiáda
            • Matej Lindvay – II. SB - úspešný riešiteľ – geografická olympiáda
            • Radka Miškovičová – II. SB - úspešný riešiteľ – geografická olympiáda
            • Juraj Takáč – II. SB - úspešný riešiteľ – geografická olympiáda
            • Sebastián Kurila – IV. SB – 6. miesto – olympiáda zo SJL
            • Nina Straková – II. C – 10. miesto – olympiáda zo SJL
            • Michaela Moravská  - III. AA – 4. miesto – olympiáda vo francúzskom jazyku
            • Katarína Lencsesová – IV. B – 3. miesto - olympiáda vo francúzskom jazyku
            • Alexandra Hudáková – II. AA – 3. miesto olympiáda v ANJ
            • Jakub Barkáč -  IV. B – 10. miesto – ekonomická olympiáda
            • Daniel Šenkovič - II.C - 2. miesto - olympiáda v španielskom jazyku
            • Martina Mihaľová - III.B - 3. miesto - olympiáda v španielskom jazyku
            • Barbora Majláthová  - IV.B - 2. miesto - olympiáda v španielskom jazyku
            • Barbora Čemanová - III.SB - 2. miesto - olympiáda v španielskom jazyku


            Olympiády celoslovenské kolo, pochvala riaditeľom školy za reprezentáciu školy

            • Veronika Dlugošová – III. AA – 5. miesto – olympiáda v španielskom jazyku
            • Matúš Popovič – II. AA – 1. miesto - olympiáda v španielskom jazyku
            • Sebastián Kurila  - IV. SB -6. miesto - olympiáda v španielskom jazyku
            • Daniel Dzurík – III. B – ekonomická olympiáda
            • Barbora Madarasová – I.SA –  4. miesto - olympiáda v ANJ
            • Barbora Majláthová – IV. B – 4. miesto – biologická olympiáda


            Súťaže:

            • Marek Tej – III. AA – Turnaj mladých fyzikov – celoštátne kolo
            • Laura Genčúrová – III. B – Hviezdoslavov Kubín – postup do krajského kola
            • Nina Bziková – I. C – Ruské slovo – 2. miesto v krajskom kole