• Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.
          • Vianoce 2019

Dňa 20. 12. 2019 sa uskutoční na našej škole v telocvični, v rámci rozlúčky s kalendárnym rokom 2019 tradičná španielska aktivita - Vianočná lotéria. Predaj tombolových lístkov prebieha od 16.12.2019 do 19.12.2019 pri bufete školy.

Cena tombolového lístka je 0,50€. Partneri, ktorých JA Firma Ej Bysťu oslovila, pripravili zaujimavé ceny. Tak neváhaj a zapoj sa aj Ty, pomôžeš dobrej veci a možno sa na Teba usmeje aj šťastie!

• XIII. ročník Vianočného turnaja

Tradície sa majú pestovať, udržiavať aby nezanikli/hlavne tie dobré/ a preto už 13 rokov pestujeme tu našu.

XIII. ROČNÍK VIANOČNÉHO TURNAJA VO FLORBALE MEDZI ROČNÍKMI ŠKOLY

„o pohár riaditeľa školy“

Miesto konania:Telocvičňa Gymnázia, Park mládeže, Košice

Termín: 19. 12. 2019 o 8.00 hod.

Hrací systém turnaja: Hrá každé družstvo s každým, zvlášť chlapci a zvlášť dievčatá.

• Viedeň

Mikuláš (6.12.) bol tento rok štedrý a našim nemecky hovoriacim žiakom priniesol krásny darček – jednodňový poznávací výlet do adventnej Viedne.

Spoznávanie metropoly Rakúska sa začalo na zámku Schönbrunn a následne pokračovalo na Ringstraße, ktorá obklopuje staré mesto. Odborný výklad žiakom priblížil historický význam pamiatok ako Rathaus, Hofburg, Parlament, či Štátna opera. Viedeň nesklamala ani svojou predvianočnou atmosférou a trhmi, ktoré ponúkali tradičné produkty domácim i turistom. Skvelým bonusom celého výletu bol fakt, že žiaci mali možnosť overiť a prakticky využiť svoje znalosti nemeckého jazyka.

• Mikuláš 2019

Tešili sa malí, tešili sa veľkí. Tešili sa všetci! Naši študenti pripravili nielen pre študentov našej školy stretnutie s Mikulášom i Čertom a ako sa im na škole páčili?

Pozrite si foto, ktoré zaznamenala fotoaparátom Michaela Zajacová.

• Medzinárodný veľtrh vzdelávania PRO EDUCO 2019

V dňoch 4. – 5. decembra 2019 sa naša škola zúčastnila 13. ročníka medzinárodného veľtrhu vzdelávania PRO EDUCO 2019 v Steel aréne v Košiciach. Na veľtrhu vzdelávania sa prezentovali vystavovatelia stredných a vysokých škôl.

Na ploche výstaviska sme mali príležitosť prezentovať formy štúdia na našej škole, aktivity, tradície. Akciu hodnotíme veľmi dobre, pretože o našu školu prejavilo záujem veľa žiakov zo základných škôl, čím sa vytvoril priestor na množstvo zaujímavých otázok, na ktoré odpovedali žiaci našej školy.

• Zvonenia

Piatok 3. 12. 2021
      • Jedálny lístok

• Piatok03. 12.