• Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.
          • 14. február 2020

Sviatok všetkých všetkých zamilovaných si pripomenuli aj žiaci na našej škole. Atmosféru zachytil svojím fotoaparátom Samuel Sabol. Ako to teda u nás vyzeralo v piatok 14. 2. 2020 si môžete pozrieť na fotografiách!

• Innovation Camp

Košice 12. február 2020 Viete si predstaviť, akú veľkú uhlíkovú stopu zanechá za týždeň jedna firma? Alebo koľko kilogramov odpadu vyprodukuje? Predstavili si to stredoškoláci na národnom finále súťaže Innovation Camp medzinárodného projektu Aspire. Ich úlohou bolo vymyslieť, ako motivovať zamestnancov firmy, aby sa správali ekologickejšie.

• Naša Lucka na Majstrovstvách Slovenska v Aerobicu

Po postupe z regionálneho, následne z krajského kola Lucka Reisová (III.B) reprezentovala GPM aj košický kraj na Majstrovstvách SVK v Trenčíne 10. februára 2020.

Po piatich náročných hodinovkách - 1. Basic aerobik, 2. Piloxing, 3. Salsation, 4. Zumba, 5. Yoga Aysii sa síce neumiestnila na stupňoch víťazov, ale podala pekný výkon a bojovala ako levica. Podľa záznamov SAŠŠ sa všetkých kôl zúčastnilo 510 súťažiacich na celom Slovensku v drvivej väčšine aktívnych aerobičiek a aerobikov.

• Pretek v slalome

Na lyžiarskom kurze konaného 10.02.2020 v Tatranskej Lomnici sa konal pretek v slalome začiatočníkov aj pokročilých.

Výsledky u začiatočníkov:

1. miesto Matej Tomčo 1.AA
              2. miesto Júlia Michaliková 1.SA
              3. miesto Matej Bamburák 1.SA

Výsledky u pokročilých dievčat:

1. miesto Drábová Paula 1.SA
              2. miesto
            • Naši na snehu!

Druhý turnus, teda presne žiaci I.AA, I.SA a I.SB od pondelka 10. do piatku 14. februára 2020 si užívajú naše veľhory. Podľa fotodokumentácie si užívajú sneh! Prajeme im ho lebo v Košiciach je príjemných a skôr jarných 7 stupňov Celsia.

• Zvonenia

Piatok 3. 12. 2021
      • Jedálny lístok

• Piatok03. 12.