• Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.
          • OLYMPIÁDA V ŠPANIELSKOM JAZYKU

Dňa 8. februára 2021 sa online formou uskutočnilo krajské kolo Olympiády v španielskom jazyku. Sme radi, že sú naši študenti stále motivovaní a pripravení ukázať svoje vedomosti. Súťažiaci totiž predviedli skutočne pôsobivé výkony a porota mala čo robiť, aby určila víťazov.

Všetkým ďakujeme a víťazom držíme palce v celoslovenskom kole!

Tu sú výsledky za jednotlivé kategórie.

Kategória A
              1. miesto – Veronika Dlugošová III.AA
              2. miesto – Daniel Šenkovič II.C

Kategória B
              1. miesto – Matúš Popovič II.AA
              3. miesto – Martina Mihaľová III.B

Kategória C
              2. miesto – Barbora Majláthová IV.B

Kategória D
              1. miesto – Sebastián Kurila IV.SB
              2. miesto – Barbora Čemanová III.SB

Výhercom blahoželáme a ocenenia odovzdáme po príchode do školy!

• Ponuka

Na základe Rozhodnutia č. 03/2021 zo dňa 29. 01. 2021 o prebytočnosti hnuteľného majetku štátu v súlade s § 3 ods. 3 Zákona č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov, Vám ponúkame k bezodplatnému prevodu hnuteľný majetok štátu v správe Gymnázia, Park mládeže 5, Košice:

- školské lavice (klasik č. 6)

• Valné zhromaždenie

Študentská firma AVANZA a jej akcionári sa stretli na ustanovujúcom valnom zhromaždení, ktoré sa uskutočnilo dňa 29. januára 2021 o 17.00 hod. online, prostredníctvom programu Microsoft Teams.

Vznik študentskej firmy Avanza sa realizuje na škole v rámci krúžku na základe pravidiel, ktoré sú nastavené programom Aplikovanej ekonómie od neziskovej organizácie JA Slovensko.

• Pozvánka na valné zhromaždenie

Dňa 22. januára 2021 sa uskutočnilo online stretnutie krúžku aplikovanej ekonómie. Členovia krúžku sa dohodli na termíne ustanovujúceho valného zhromaždenia študentskej firmy AVANZA.

Svojím akcionárom odošlú email s pozvánkou na valné zhromaždenie, ktorá sa uskutoční 29. januára 2021 o 17.00 hod, online prostredníctvom programu Microsoft Teams.

• Zvonenia

Piatok 3. 12. 2021
      • Jedálny lístok

• Piatok03. 12.