• ÚRADNÉ HODINY
          • ÚRADNÉ HODINY

          • Počas letných prázdnin nás môžete kontaktovať:
             

            • 04.07. – 15. 7. 2022 osobne 8.00 – 13.00 hod. (zvoniť)
            • 15.07. – 29. 7. 2022 telefonicky, elektronicky  8.00 – 13.00 hod.
            • 01.08. – 11. 8. 2022 osobne 8.00 – 13.00 hod. (zvoniť)
            • 12.08. – 19. 8. 2022 telefonicky, elektronicky  8.00 – 13.00 hod.
            • 22.08. – 31. 8. 2022 8.00 – 13.00 hod. (zvoniť)

            e-mail – office@gpm.sk
            Telefón – 055/6335470
            Mobil1: 0918 966 432
            Mobil2: 0903 699 835
            Mobil3: 0915 929 737

        • Rozlúčka so školským rokom 2021/22
          • Rozlúčka so školským rokom 2021/22

          • Dňa 30. júna 2022 sa v telocvični školy stretli vedenie školy, učitelia a žiaci na slávnostnej rozlúčke s uplynulým školským rokom. Okrem priania, ktorým vedenie školy zaželalo všetkým zúčastneným pekné leto, krásne prázdniny i dovolenky ocenilo našich najlepších žiakov.

            Premiant školy za školský rok 2021/22 : Hudáková Alexandra  - III.AA

            Pochvala riaditeľom školy za mimoškolskú činnosť a reprezentáciu školy:
            1. Madarasová Barbora  -  II.SA
            2. Dulovičová Emma  - III.B

            Pochvala riaditeľom školy za mimoškolskú činnosť a reprezentáciu školy:
            1. Almáši Michal - III.C, Gbúrová Barbora - IV.SB,  Jakubocová Želmíra - II.AA, Jusko Šimon – III.C, K.K. – IV.SB,  Šenkovič Daniel - III.C, Volková Karolína - IV.SB

            OCENENÍ ŽIACI za 0 vymeškaných hodín:

            I.B Fedorenková Sofia, I.SA Prekop Sebastián Peter,  I.SB Strýčko Vladimír, II.A Pavlovičová Sofia, II.B Giret Samuel, III.B Lazár Erik

            OCENENÍ ŽIACI  za čisté jednotky počas štúdia:

            I.AA - Áron Richard, Mačáková Eliška, Palko Bystrík, Žrobeková Veronika
            I.B - Kastély Ela
            I.C -Janáková Katarína
            I.SB - Orlovská Nina, Palenčárová Laura
            II.AA - Blažeková Veronika Darja, Jakubocová Želmíra
            II.B -Komárová Tímea,Lukáčová Klaudia
            II.C - Beluško Dominik
            II.SA - Madarasová Barbora
            II.SB - Demková Stanislava, Skoršepová Ema
            III.A - Hudáková Alexandra, Tomčo Matej, Vargová Lívia
            III.B - Dulovičová Emma, Viznerová Nina
            III.SB - Kocúrová Anna
            IV.AA - Botová Tamara, Madarasová Zuzana
            IV.SB - Gbúrová Barbora, Onderišinová Anne
                                       
            OCENENÍ ŽIACI - Vyznamenaní

            I.AA - Balogová Michaela, Černoková Katarína, Drančák Branko, Frigová Michaela, Hluchá Veronika, Hudák Kristián, I. A., K.K., Kováč Maroš, Kullová Elen, Michalek Martin, Schützová Katarína, Spišáková Alexandra, Taušová Zuzana, Vašková Zuzana

            I.B - Čerňová Soňa, Gerendová Radka, Hronský Nátan, Lengyelová Katarína, Madejová Michaela, Mihalíková Alena, Pelegrínová Leona, Popovičová Mária, Rudy Anna

            I.C - Antolová Amália, Borošová Sára, Demečková Dáša, Eperješiová Tamara, Gadusová Dana, Malá Monika, Petrunčíková Ema, Spišáková Lívia, Varga Michal

            I.SA - Frimer Róbert, M. T., Rusňáková Lilian Ela, Soroková Rebeka

            I.SB - Antalová Radka, Derevjaniková Bianka, Gachal Oliver, Murtinová Lea, Proň Štefan, Sabol Murguía Adela

            II.AA - Bernátová Nina, Hricová Nikoleta, Kubelková Pavlína, Kubovčík Oliver, Machanová Michaela, Malík Samuel, Mén Jana, Paulovičová Sofia, Staroň Marcel, Stolárová Lenka, Teplický Jozef, Tkáčová-Sadová Nella

            II.B - Čulková Simona, Ivanová Marianna, Janitorová Silvia, Krejzová Johana, Urbánová Michaela

            II.C - Belková Lila, Chovanová Júlia, Myšlenská Natália, Pačaj Ľubor, Tipánová Daniela

            II.SA - Demková Nikola, Hudecová Lea, Kováčová Juliana, Lučkanič Maxima Isabel, Ružičková Viktória, Szabó Alexandra, Tomahoghová Simona, Verebová Katarína

            II.SB - Ďačková Žofia, Ďačok Ján, Egryová Ella Ester, Kišidayová Sofia, Koňová Daniela, Kubušová Diana, Tomečková Soňa

            III.A - Dicová Miroslava, Krajcár Matúš, Palenčárová Soňa, Rozkošová Eva

            III.B -  Boháčová Viktória, Kollárová Tamara, Konečná Alžbeta, Vu Chu Linda

            III.C - Horváthová Simona, Láncošová Miroslava, Lehotská Mikušová Sofia, Mižák Martin, Spišiaková Lea, Zarembová Simona

            III.SA - Krankilová Kamila, Vasiľák Rastislav

            III.SB - Varga Teo

            IV.AA - Dlugošová Veronika, Ploščicová Lucia, Tej Marek, Vizner Jakub

            IV.SA - Almašiová Liliana, Gregová Tamara, Knap Branislav, Radáčiová Eva, Vasilišinová Laura

            IV.SB - Galdunová Ema, Ježová Tímea, Mrazková Tímea, Špontáková Zuzana, Tirpaková Laura, Verbová Anna

            SME NA VÁS HRDÍ!
             

        • Triedny výlet IV.AA - Poľsko
          • Triedny výlet IV.AA - Poľsko

          • V dňoch 26. -28. 6. 2022 sme sa ako trieda 4.AA zúčastnili výletu v Poľsku.

            Výlet sme začali návštevou rodného mestečka Jána Pavla II - Wadowice a náučnou, no smutnou exkurziou v Oswienčime. Druhý deň sme zavítali do Krakowa, kde sme sa od našej sprievodkyne dozvedeli rôzne zaujímavosti a obzreli si slnečné mesto. Neskôr sme sa trochu schladili v soľnej bani Wieliczka a výlet sme zakončili prechádzkou po turistickom mestečku Zakopane.

            Výlet sme si veľmi užili, veľa sme sa nasmiali a hlavne si oddýchli.