Často kladené otázky:

Som pripojená len do jednej skupiny, ostatne mi nefungujú.
          Je potrebné požiadať učiteľov, ktorí sú vlastníkmi tímov, aby Vás pridal do svojho tímu (hodín) napr. cez www.gpm.sk (správa). Problém môže byť aj v tom, že ste mali v EDU-PAGE zapísanú starú adresu a učitelia Vás evidujú pod touto adresou. Triedny učiteľ, vie v zozname TEAMS skontrolovať email adresu, ktorá bola zapísaná do TEAMS. Jeden žiak môže mať v TEAMS registované viaceré email adresy, čo nie je dobré riešenie. Aktuálnu adresu oznámte triednemu učiteľovi, ktorý ju zapíše do TEAMS zoznamu a následne správca vašu nefunkčnú adresu vymaže z TEAMS-sov všetkých učiteľov. Nebudete v zozname učiteľa ale on si Vás vie cez Vašu novú email adresu do svojho tímu pridať.

Skúšala som sa pripojiť do TEAMS, ale stále mi vyhodilo, že heslo je neplatne. Po zmene hesla mi vypísalo, aby som to skúsila neskôr.
          Heslo je potrebné skontrolovať – obnoviť cez prehliadač. Ak si zadáte do prehliadača adresu: https://login.microsoftonline.com/, kde si viete vyskúšať či Vám heslo do TEAMS funguje alebo ho potrebujete obnoviť alebo inak sprístupniť. Potom ako Vás Microsoft prihlási na svoje stránke, môžete tie isté prihlasovacie údaje použiť na prihlásenie do aplikácie TEAMS.

Teams mi chce stiahnuť iba platenú verziu a vlastne nie som ani registrovaný.
          Tento problém vzniká ak je v TEAMS zapísaná zlá adresa žiaka. Oznámte svojmu triednemu učiteľovi aktuálnu e-mail adresu. Túto správca pridá do TEAMS a následne dostanete email od Microsoftu, kde bude informácia, že sa môžete pripojiť do Gymnázium TEAMS. Pôvodnú adresu správca vymaže z TEAMS a vy sa budete môcť pripojiť po vytvorení hesla a zadaní osobných údajov do TEAMS na internet aj do aplikácie TEAMS na Vašom počítači.

Aktualizované 14. 4. 2020