• Chcete byť informovaní emailom o organizovaní ďalších dní otvorených dverí - nechajte nám svoju emailovú adresu prostredníctvom formulára (kliknite sem, na otvorenie formulára), včas Vám pripomenieme termín DOD.


     

     

     

    Srdečne Vás, Vašich žiakov a ich rodičov pozývame na

    Deň otvorených dverí na Gymnáziu, Park mládeže 5 v Košiciach,

    ktorý sa bude konať 8. 10. od 9.00 do 12.00

    v priestoroch našej školy.

     

     

     

     

     

     


     

    Dňa 29. januára 2022 sa uskutočnil online deň otvorených dverí. Sme radi, že sme Vám mohli ponúknúť online stretnutie s našimi učiteľmi a vedením a že ste prejavili záujem sa stretnutia zúčastniť.

     

     

     


    Online deň otvorených dverí sa uskutočnil 13. novembra 2021.

    Ďakujeme, že ste s nami strávili príjemné sobotné dopoludnie!

     


    3. online deň otvorených dverí sa uskutočnil 13. marca 2021 od 9.00 do 12.00 hod.

    Sme radi, že ste sa k nám pripojili a spoločne s vami sme mohli stráviť príjemné sobotňajšie predpoludnie.    Beseda s učiteľkou zo Španielska

    Popoludní 13. marca v čase od 14.00 do  15.00 hod Ťa pozývame na stretnutie - besedu s učiteľkou zo Španielska. María Rodríguez Wilhelmi učí na našej škole od 1. 9. 2020 v rámci medzinárodnej dohody medzi Slovenskou republikou a Španielskym kráľovstvom.

    Kto je María Rodriguez Wilhel?
    Narodila sa v roku 1971 v malom meste Pampola, na severe Španielska. Od 1990 do 1996 študovala a žila v Göttingen, v Nemecku. Počas rokov 2013 – 2015 pracovala v Berlíne ako učiteľka španielčiny na strednej škole.
    Miluje také aktivity ako spoločne strávený čas s rodinou (má 2 dospelé deti) a priateľmi, prechádzky v prírode, počúvanie hudby, tanec, plávanie, čítanie, alebo len užívať si každej minúty a robiť srandičky / nevinné hlúposti.
    Jej obľúbené miesta v Španielsku sú bez pochýb hory – Pyreneje (a na Slovensku Tatry), kvôli tichu, výške, vzduchu, výhľadom, kvôli spojeniu úsilia, snahy s potešením, radosťou byť nažive.

    K besede sa môžete pripojiť v počítači alebo mobilnej aplikácii tu.


    Zúčastnili ste sa DOD? Napíšte nám svoj názor v ankete https://forms.gle/wwqUrvLXMPkGhAbn9


    2. Online deň otvorených dverí  sa uskutočnil 6. februára 2021

    Sme radi, že ste sa k nám pripojili a spoločne s vami sme mohli stráviť príjemné sobotňajšie predpoludnie. Už teraz sa tešíme na ďalší Deň otvorených dverí, ktorý pre vás pripravujeme.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    1. ONLINE Deň otvorených dverí sa usktutočnil 12.  decembra  2020


     Aktualizované 2. 2. 2021