• Chcete byť informovaní emailom o organizovaní ďalších dní otvorených dverí - nechajte nám svoju emailovú adresu prostredníctvom formulára (kliknite sem, na otvorenie formulára), včas Vám pripomenieme termín DOD.

3. online deň otvorených dverí sa uskutočnil 13. marca 2021 od 9.00 do 12.00 hod.

Beseda s učiteľkou zo Španielska

Popoludní 13. marca v čase od 14.00 do  15.00 hod Ťa pozývame na stretnutie - besedu s učiteľkou zo Španielska. María Rodríguez Wilhelmi učí na našej škole od 1. 9. 2020 v rámci medzinárodnej dohody medzi Slovenskou republikou a Španielskym kráľovstvom.

Kto je María Rodriguez Wilhel?
        Narodila sa v roku 1971 v malom meste Pampola, na severe Španielska. Od 1990 do 1996 študovala a žila v Göttingen, v Nemecku. Počas rokov 2013 – 2015 pracovala v Berlíne ako učiteľka španielčiny na strednej škole.
        Miluje také aktivity ako spoločne strávený čas s rodinou (má 2 dospelé deti) a priateľmi, prechádzky v prírode, počúvanie hudby, tanec, plávanie, čítanie, alebo len užívať si každej minúty a robiť srandičky / nevinné hlúposti.
        Jej obľúbené miesta v Španielsku sú bez pochýb hory – Pyreneje (a na Slovensku Tatry), kvôli tichu, výške, vzduchu, výhľadom, kvôli spojeniu úsilia, snahy s potešením, radosťou byť nažive.

K besede sa môžete pripojiť v počítači alebo mobilnej aplikácii tu.

Zúčastnili ste sa DOD? Napíšte nám svoj názor v ankete https://forms.gle/wwqUrvLXMPkGhAbn9

2. Online deň otvorených dverí  sa uskutočnil 6. februára 2021

Sme radi, že ste sa k nám pripojili a spoločne s vami sme mohli stráviť príjemné sobotňajšie predpoludnie. Už teraz sa tešíme na ďalší Deň otvorených dverí, ktorý pre vás pripravujeme.

1. ONLINE Deň otvorených dverí sa usktutočnil 12.  decembra  2020

Aktualizované 2. 2. 2021