Gymnázium, Park mládeže 5, Košice

Pre záujemcov o štúdium Vedenie školy Krúžky O škole Predmetové komisie Kontakt+Mapa Projekty Pracovné ponuky

novinky

Žiacka školská rada

Kto sme?

Sme skupina študentov, ktorí majú možnosť realizovať na škole, či mimo nej rôzne akcie, aktivity, projekty, no zároveň našou úlohou je riešiť aj problémy a sťažnosti, ktoré sa dozvedáme priamo od Vás, študentov.

Možno si poviete, že sme zbytoční a takáto rada nie je potrebná, ale mýlite sa. Poniektorí z Vás zabúdate na to, že práve my sme tí, ktorí Vám vedia pomôcť zrealizovať vaše predstavy, ktoré by ste chceli na škole uskutočniť. Takisto na to, že my máme v rukách istú moc, ktorá nám v určitej miere umožňuje zasahovať do procesu výučby a v neposlednom rade aj do plynulého chodu školy.

ŠRGPM je tu hlavne pre Vás, študentov. Rovnako tiež blízko spolupracujeme aj so zástupcami jednotlivých tried, tak neváhajte a aj prostredníctvom nich nas môžte kedykoľvek osloviť.

A preto aj  z vašej strany očakávame podporu.

členovia rady:

predsedníčka :     Alexandra GEROČOVÁ  - III. A