• Sme skupina študentov, ktorí majú možnosť realizovať na škole, či mimo nej rôzne akcie, aktivity, projekty, no zároveň našou úlohou je riešiť aj problémy a sťažnosti, ktoré sa dozvedáme priamo od Vás, študentov.

Možno si poviete, že náš školský parlament je zbytočný a nie je potrebný, ale mýlite sa. Poniektorí z Vás zabúdate na to, že práve my sme tí, ktorí Vám vedia pomôcť zrealizovať vaše predstavy, ktoré by ste chceli na škole uskutočniť. Takisto na to, že my máme v rukách istú moc, ktorá nám v určitej miere umožňuje zasahovať do procesu výučby a v neposlednom rade aj do plynulého chodu školy.

ŠPGPM je tu hlavne pre Vás, študentov. Rovnako tiež blízko spolupracujeme aj so zástupcami jednotlivých tried, tak neváhajte a aj prostredníctvom nich nás môžte kedykoľvek osloviť.
        A preto aj z vašej strany očakávame podporu.

E-mailová schránka:       ziackaskolskaradagpm@gmail.com
        Instagramová stránka:   ziackarada_gpm

Do Školského parlamentu patrí :

Predseda:                 Oliver Gachal 3.SB

Podpredseda:          Ema Popovičová 5.SA