• Kto sme?

• Sme skupina študentov, ktorí majú možnosť realizovať na škole, či mimo nej rôzne akcie, aktivity, projekty, no zároveň našou úlohou je riešiť aj problémy a sťažnosti, ktoré sa dozvedáme priamo od Vás, študentov.

Možno si poviete, že sme zbytoční a takáto rada nie je potrebná, ale mýlite sa. Poniektorí z Vás zabúdate na to, že práve my sme tí, ktorí Vám vedia pomôcť zrealizovať vaše predstavy, ktoré by ste chceli na škole uskutočniť. Takisto na to, že my máme v rukách istú moc, ktorá nám v určitej miere umožňuje zasahovať do procesu výučby a v neposlednom rade aj do plynulého chodu školy.

ŠRGPM je tu hlavne pre Vás, študentov. Rovnako tiež blízko spolupracujeme aj so zástupcami jednotlivých tried, tak neváhajte a aj prostredníctvom nich nas môžte kedykoľvek osloviť.

A preto aj  z vašej strany očakávame podporu.

E-mailová schránka Žiackej školskej rady: zsrgpm5@gmail.com

Členovia Žiackej školskej rady:

Predseda:
          • Viktor SLÁVIK - V.SA
          Členovia:
          • Mária ARKAIOVÁ - V.SA
          • Michaela LEŠKOVÁ - V.SA
          • Radovan OROL - IV. A
          • Matej LEŠKO – IV. A
          • Adam LUMTZER - IV. A
          • Aleš VÁRADY – V.SA
          • Richard RYBÁR - V. SA