• Výsledková listina

        •   

               Dňa 7. 4. 2017 sa konalo Krajské kolo SOČ, na ktorom našu školu reprezentovali nasledujúci študenti so svojimi prácami:

          • Nikola Vargová (3.D),
          • Alexandra Geročová (3.A),
          • Veronika Pindrochová (3.SA),
          • Nikola Hrindová (3.D),
          • Jozef Mikloš (3.SB).

           

          Do celoslovenského kola postúpili:

          • Nikola Hrindová (3.D) z 1.miesta,
          • Jozef Mikloš (3.SB) z 1. miesta.

           

          K úspechu blahoželáme!

          Výsledková listina z Krajského kola SOČ: SOC_2017_final.pdf


           VÝSLEDKOVÁ LISTINA

          ŠKOLSKÉHO KOLA SOČ

          zo dňa 2.3.2016

          Odbor 01 Problematika voľného času

          MMiesto

          Autor

          Trieda

          Téma

          Konzultant

          1.

                      Daniel Lefkovitš

          III.A

          Efektivita tréningového procesu v taekwonde ako športovej disciplíne

          LA

          2.

            Zuzana Ružbašanová

             III.SA

          Adopcia aljašského malamuta

          KR

          3.

            Laura Fedičová

          III.SB

          Ako preniesť počítačovú hru Hay-Day do skutočného života

          SL

           

           

           

           

          Odbor 02 Matematika fyzika

          M Miesto

          Autor

          Trieda

          Téma

          Konzultant

          1.

          Dobromila Danková

          III.B

          Fyzikálne vlastnosti organických  a anorganických zlúčenín a ich využitia  

          KR

           

           

          Odbor 03 Chémia a potravinárstvo

          Miesto

          Autor

          Trieda

           Téma

          Konzultant

          2.

          Nikola Vargová

          III.D

          Voda, jej kvalita a organizmy

          TK

           

           

          Odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

          MMiesto

          Autor

          Trieda

           Téma

          Konzultant

          1.

          Nikola Hrindová

          III.D

          Usteľ si v lese

          TK

           

           

          Odbor 16 Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba

          MMiesto

          Autor

          Trieda

           Téma

          Konzultant

          1.

          Jozef Mikloš

          III.SB

           Folklór

          SL

          2.

          Veronika Pindrochová

          III.SA

           Pop- art umenie pre všetkých

          LA

          3.- 6.

          Katarína Blašková

          III.D

          Literárna predloha či jej filmová adaptácia

          TK

           

          Katarína Kundrátová

          III.SB

          Slovenská literatúra pre mládež

          SL

           

          Kristína Lashkay

          III.B

          Keramické umenie

          KR

           

          Beáta Servanská

          III.B

          Kultúra pre mládež v Košiciach

          KR

           

           

           

          Odbor 17 Pedagogika, psychológia,  sociológia.

          Miesto

          Autor

          Trieda

           Téma

          Konzultant

          1.

          Alexandra Geročová

          III.A

          Feminizmus a jeho vnímanie v súčasnosti

          LA

          2.

          Jakub Űberlauer

          III.SB

          Štúdium cudzích jazykov

          SL

          3.

          Jana Dzurčaninová

          III.SA

          Hodnotenie zdravotnej starostlivosti na Slovensku

          KR