Gymnázium, Park mládeže 5, Košice

Pre záujemcov o štúdium Vedenie školy Krúžky O škole Predmetové komisie Kontakt+Mapa Projekty Pracovné ponuky
 

Navigácia

novinky

SOČ

Výsledková listina

 

Dňa 7.4.2017 sa konalo Krajské kolo SOČ, na ktorom našu školu reprezentovali nasledujúci študenti so svojimi prácami:

1.    Nikola Vargová z III.D, Alexandra Geročová z III.A, z III.SA  Veronika Pindrochová, Nikola Hrindová z III.D, Jozef Mikloš z III.SB.

Do celoslovenského kola postupujú:

·         a   Nikola Hrindová z III.D 08  z  1.miesta:    V odbore

·         Jozef Mikloš z III.SB  z  1. Miesta:  16   V odbore

K úspechu blahoželáme a držíme palce do celoslovenského kola!

Výsledková listina z Krajského kola SOČ: SOC_2017_final.pdf

 

 

 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ŠKOLSKÉHO KOLA SOČ

zo dňa 2.3.2016

Odbor 01 Problematika voľného času

MMiesto

Autor

Trieda

Téma

Konzultant

1.

            Daniel Lefkovitš

III.A

Efektivita tréningového procesu v taekwonde ako športovej disciplíne

LA

2.

  Zuzana Ružbašanová

   III.SA

Adopcia aljašského malamuta

KR

3.

  Laura Fedičová

III.SB

Ako preniesť počítačovú hru Hay-Day do skutočného života

SL

 

 

 

Odbor 02 Matematika fyzika

M Miesto

Autor

Trieda

Téma

Konzultant

1.

Dobromila Danková

III.B

Fyzikálne vlastnosti organických  a anorganických zlúčenín a ich využitia  

KR

 

 

Odbor 03 Chémia a potravinárstvo

Miesto

Autor

Trieda

 Téma

Konzultant

2.

Nikola Vargová

III.D

Voda, jej kvalita a organizmy

TK

 

 

Odbor 08 Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

MMiesto

Autor

Trieda

 Téma

Konzultant

1.

Nikola Hrindová

III.D

Usteľ si v lese

TK

 

 

Odbor 16 Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba

MMiesto

Autor

Trieda

 Téma

Konzultant

1.

Jozef Mikloš

III.SB

 Folklór

SL

2.

Veronika Pindrochová

III.SA

 Pop- art umenie pre všetkých

LA

3.- 6.

Katarína Blašková

III.D

Literárna predloha či jej filmová adaptácia

TK

 

Katarína Kundrátová

III.SB

Slovenská literatúra pre mládež

SL

 

Kristína Lashkay

III.B

Keramické umenie

KR

 

Beáta Servanská

III.B

Kultúra pre mládež v Košiciach

KR

 

 

 

Odbor 17 Pedagogika, psychológia,  sociológia.

Miesto

Autor

Trieda

 Téma

Konzultant

1.

Alexandra Geročová

III.A

Feminizmus a jeho vnímanie v súčasnosti

LA

2.

Jakub Űberlauer

III.SB

Štúdium cudzích jazykov

SL

3.

Jana Dzurčaninová

III.SA

Hodnotenie zdravotnej starostlivosti na Slovensku

KR