Gymnázium, Park mládeže 5, Košice

Pre záujemcov o štúdium Vedenie školy Krúžky O škole Predmetové komisie Kontakt+Mapa Projekty Pracovné ponuky
 

Navigácia

novinky

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
RNDr. Alena BOBÁKOVÁ BB Riaditeľka
 
 
RNDr. Zuzana FURÁROVÁ FU Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Milan MARINČÁK MM Rozvrh
Zástupca
 
 
PhDr. Pavol ANDREJČÁK AD Rozvrh
Triedny učiteľ: V.SB
 
 
Ldo. Luis Bermudez Fernandéz LU Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ldo. Antonio Ginés Blanco Carrillo AN Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Andrea CRAWLEY CR Učiteľka
 
 
Mgr. Gabriela ČURKOVÁ CU Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Jana FEČKOVÁ FC Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
Mgr. Tatiana FEDORKOVÁ FT Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Mária GÁBOROVÁ GA Rozvrh
Učiteľka
 
 
Marina GRIBUSHINA GR Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Mgr. Martin HARČÁR HR Rozvrh
Učiteľ
harcar.martin@gmail.com
 
 
Mgr. Zlata HUŽVÁROVÁ HZ Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Mgr. Tomáš CHROMČO CH Rozvrh
Triedny učiteľ: I.SB
 
 
Mgr. Helena JENÍKOVÁ JE Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viera KIŠEĽÁKOVÁ KS Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Róbert KNAP KN Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
 
 
Mgr. Miroslav KOČIŠ KC Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
 
 
PhDr. Milan KOLCUN KO Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana KRAJCÁROVÁ KR Rozvrh
Triedna učiteľka: V.SA
Zástupca v triede: II.C
 
 
Mgr. Eva LACKOVÁ LA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.SA
Zástupca v triede: I.SA
 
 
Mgr. Martina MAGNESOVÁ MN Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
RNDr. Zuzana MAJERČÁKOVÁ MJ Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
Zástupca v triede: III.B
 
 
PaedDr. Ivana MIŠKANINOVÁ MI Rozvrh
Učiteľka
 
 
Agustin López MURILLO MU Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Iveta NEMCOVÁ NE Rozvrh
Triedna učiteľka: II.SB
 
 
RNDr. Gabriela NOVOTNÁ NO Rozvrh
Triedna učiteľka: III.SB
 
 
Mgr. Eliška OCEĽÁKOVÁ OC Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Mgr. Anna PARNAYOVÁ LE Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.B
 
 
Mgr. Viola PASTRNÁKOVÁ PA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Mgr. Vincent PATAKY PT Rozvrh
Učiteľ
 
 
RNDr. Lýdia PLAČKOVÁ PL Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Albín SAKAL SB Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III.C
sakal.albin@gmail.com
 
 
Mgr. Mária SOPČÁKOVÁ SC Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.D
 
 
Mgr. Andrea SPIŠÁKOVÁ SI Rozvrh
Triedna učiteľka: I.SA
 
 
RNDr. Lenka ŠIMKOVÁ MC Učiteľka
 
 
Mgr. Renáta ŠKÁROVÁ SK Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.A
 
 
Mgr. Martina ŠOLTYSOVÁ SL Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.SA
 
 
RNDr. Františka TARABČÁKOVÁ TA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.SB
 
 
Mgr. Zuzana TOMEČKOVÁ TM Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Darina TOMKOVÁ TK Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Martina TÖRÖKOVÁ TO Rozvrh
Triedna učiteľka: III.SA
 
 
Ing. Magdaléna VACKOVÁ VA Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jaroslav WIENER W Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Slavomíra ZAPUTILOVÁ ZA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D

© aScAgenda 2017.0.1056 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.08.2017