• OLYMPIÁDA V NEMECKOM JAZYKU

• Dňa 26. novembra 2021 sa na našej škole online formou uskutočnilo školské kolo Olympiády v  nemeckom jazyku. Sme skutočne radi, že naši študenti sú stále motivovaní a  pripravení ukázať svoje vedomosti. Súťažiaci totiž predviedli pôsobivé výkony a porota mala čo robiť, aby určila víťazov.

Tu sú výsledky za jednotlivé kategórie.

Kategória 2A

1. miesto – Samuel Giret - II.B
            2. miesto – Sofiia Pechenizka - II.B
            3. miesto – Ján Benko - I.B

Kategória 2B

1. miesto – Timotej Frederik Sedlák - IV.C

Všetkým ďakujeme a najlepším držíme palce v Okresnom kole!

• Thanksgiving Day

• Koncom novembra sme mali na našej škole opäť Vďakyvzdanie.

Pripomenuli sme kde a prečo tento sviatok vznikol, ale to, za čo sme my v tomto neľahkom čase vďační. Študenti prvých a druhých ročníkov sa mali možnosť zapojiť do súťaže o NAJ videjko, príbeh alebo prezentáciu plné "vďačných" príspevkov.

Za NAJ video získala cenu žiačka Tamara Daduľáková z 1.B a prezentáciu Michaela Lorincová z tej istej triedy. Obom srdečne blahoželáme!! :)

(SO)