• Plavecký kurz - Primorsko 2018

• V dňoch od 17.6. 2018 do 24.6.2018 sa naši druháci zúčastnili plaveckého výcviku v Bulharsku v mestečku Primorsko. Malé mestečko poskytovalo možnosť zdokonaliť sa v plávaní na Severnej a Južnej pláži a hotel Belvedere mal k dispozícii aj bazén. Okrem každodenného plávania v mori a v bazéne niektorí žiaci navštívili aj mestečko Sozopol opradené rybárskou históriou, ktoré je zaradené k pamiatkam UNESCO.

Celý výcvik študentov sa niesol v znamení rôznych súťaží, či už vo vode alebo na piesku. Víťazi si odniesli diplomy a malé pozornosti. Veríme, že študenti aj učitelia si priniesli so sebou milé a príjemné spomienky. Fotogaléria

• Hra LOGIK

• V tomto školskom roku sa vo finále internej súťaže predmetovej komisie matematiky (M-I-G-TV) v hre LOGIK stretli Sabínka Répašová s Jaroslavom Majcherom z II.C a Matej Bakši s Róbertom Fričom z II.SA. Blahoželáme.