• Naši absolventi - Dajte nám o sebe vedieť vyplnením dotazníka!

Mimoriadny oznam - vzhľadom k malému záujmu o stretnutie 18. 4. 2019
        sa 1. stretnutie absolventov neuskutoční.

Uhradné vstupné bude vrátné a individuálne konzultované.

1. stretnutie absolventov Gymnázia

18. apríla 2019 od 16:00 v priestoroch školy sa uskutoční stretnutie absolventov školy.

Organizačne zabezpečuje študentská spoločnosť  Logoro JA Firma.

List absolventom z 25. januára 2019:

Milá absolventka, absolvent,

dovoľujeme si ťa osloviť v súvislosti s pripravovaným prvým stretnutím absolventov Gymnázia ( Šaca aj Park mládeže) a opýtať sa ťa, ktorý termín na stretnutie by bol pre teba najvhodnejší. Svoj názor môžeš vyjadriť v dotazníku, ktorý nájdeš na tejto adrese.

Radi by sme ťa informovali, že nulté stretnutie absolventov sa uskutočnilo začiatkom Júna 2018. Viac informácií nájdeš aj na stránke školy.

Minulý rok stretnutie organizovala študentská JA firma Espoco a tento rok štafetu prebrala študentská JA firma Logoro. Študentské firmy na škole fungujú vďaka organizácií JA Slovensko (https://www.jaslovensko.sk/).

S pozdravom: Radka Le Canh, Prezidentka Ja firma Logoro

Vybavuje: Daniel Kuchár, Oddelenie ľudských zdrojov JA firma Logoro

Nulté stretnutie sa uskutočnilo 9. 6. 2018 a vzniklo v spolupráci so študentskou firmou Espoco JA FIRMA.

Neupravovaný foto album zo stretnutia absolventov:

Aktualizované 29. 1. 2019